Pavlína Jiříčková
náměstek ředitele pobočky Komerční banky (38)

"Osud mě, díky mému manželovi, zahnal do malebné Litomyšle. Okamžitě jsem si ji zamilovala"

 

Po mateřské dovolené jsem začala pracovat jako ředitelka pobočky Komerční banky, kde jsem byla v každodenním kontaktu s občany Litomyšle.

 

Po komunálních volbách 2014 jsem se přidala ke Generaci 89. Každoročně pomáhám třeba při bleších trzích. Když je to potřeba, hodí se každá blecha! 

 

Po práci - Jsem členkou Finančního výboru města, který dohlíží na městské hospodaření.

 

"Fungující město, kterým Litomyšl bezesporu je, chci podpořit přidáním rukou k dílu a přispět nadhledem přistěhovaného člověka, který by toto město za nic nevyměnil."

 

Ač jsem se v Litomyšli nenarodila, od roku 2002, kdy jsem se tu objevila poprvé, mi přirostla k srdci.
Pocházím z malého města F.L.Věka – Dobrušky, kde jsem vyrůstala v rodině se třemi sourozenci.

 

Po škole jsem se vydala na „zkušenou“ na 5 let do Prahy, kde jsem zjistila, že velkoměsto není nic pro mě. Vadila mi anonymita, neohleduplnost a každodenní ruch. Osud mě, díky mému manželovi, zahnal do malebné Litomyšle, kterou jsem si okamžitě zamilovala. Díky jeho rodině jsem poznala, co je to patriotismus.

 

V roce 2006 jsme se společně do Litomyšle přestěhovali a od té doby tu velmi spokojeně žijeme. Po mateřské dovolené jsem začala pracovat jako ředitelka pobočky banky, kde jsem byla v každodenním kontaktu s klienty – občany Litomyšle.

 

Ke sdružení Generace 89 jsem se připojila v roce 2014, před komunálními volbami, jako jeden z kandidátů. Práce Generace 89 mě oslovila svým vnímáním potřeby aktivního zapojení se do městského života. Každoročně pomáhám při dobročinném bleším trhu. Díky mému oboru jsem také členem Finančního výboru města, kde společně dohlížíme na hospodaření města.

 

Zdravé, fungující město, kterým Litomyšle bezesporu je, chci podpořit přidáním rukou k dílu a přispět nadhledem přistěhovaného člověka, který by toto město za nic nevyměnil :-).

 

Více...
Méně