Mgr. Miroslav Hájek
obchodní zástupce HRG (43)

"Záleží mi na tom, aby zde věci dobře fungovaly, město bylo krásným místem k životu a všichni zde našli, co je pro spokojenost důležité. Rád se podílím na tom, že dělat pro prospěch věcí veřejných není "o těch nahoře...", ale o nás všech"

 

Potkávám se s lidmi...

...při muzice - hudba je pro mě zážitek. V současné době působím ve dvou kapelách: The Night´s Joy (zpívám) a Pendl (zpívám a hraju na kytaru). Odtud možná pramení moje starost o piána na ulicích, která jsme s Generací89 nechali instalovat v litomyšlských ulicích.

...při sportu- kromě muziky hltám taky kilometry. Asi se dá říct, že jsem vášnivý cyklista. Loni jsem si splnil svůj malý sportovní sen absolvováním Ironmana. 

...při zastupitelstvech- jsem členem městského zastupitelstva. Svoji roli tady chápu stejně jako ve sportu a hudbě. Musí to být fair play a melodie by měla být příjemná.

 

"Vše je o lidech. Lidi tady v Litomyšli mám rád. Ať je potkávám při práci, sportu nebo při muzice, dobře si s nimi rozumím a dokážu najít společnou řeč."

 

Ve škole

Střední školu jsem studoval v Litomyšli na Gymnáziu A. Jiráska, kam jsem přešel ze III.ZŠ. Ta tehdy sídlila ve stejné budově. Myslím, že na ní i na mně těch 12 let zanechalo jisté stopy. Byla to krásná léta. Po gymnáziu jsem studoval na VŠ pedagogické v Hradci Králové učitelství pro I. stupeň základních škol. Praxi jsem v tomto oboru ochutnal jako rekrut civilní vojenské služby opět na III. základní škole, která v tu dobu již sídlila na nové adrese v krásném komplexu školních budov propojených s novou sportovní halou, kde jsem pracoval rok a půl. 

 

V H.R.G.

Na podzim roku 2002 mě vítr zavál do tiskárny H.R.G. v Litomyšli, kde jsem rád dodnes. Za ty roky společně rosteme, stárneme a polygrafie se stala mým oborem, ačkoli jsem o ní během studií neměl ani ponětí.

 

V Litomyšli

Litomyšl je pro mě nejkrásnější místo k žití a jak říká přísloví, „všude dobře, doma nejlíp“. Měl jsem v životě pár příležitostí a nabídek zůstat jinde, ale vždy jsem odmítl. A nikdy jsem nelitoval. S věkem se můj vztah k Litomyšli prohlubuje a už bych se odsud nestěhoval. Vše je o lidech a ty zde mám rád. Ať je potkávám při práci, sportu nebo při muzice, dobře si s nimi rozumím a dokáži najít společnou řeč. Rád jim pomáhám, zpěvem dělám radost a při sportu se zdravě popichujeme. Mám kamarády díky svým aktivitám ve všech věkových kategoriích. Mám to štěstí, že pak od nich dostávám zpět stejnou měrou vše dobré.

Více...
Méně