Mgr. Matyáš Hájek
majitel webového a grafického studia wwworks (33)

"Komu bylo hodně dáno, od toho se hodně očekává. Litomyšl má spoustu nadání - mohla by vyniknout v mnoha dalších oblastech - nejen v architektuře, kultuře a recyklaci :)"


Dívám se na zahraniční i tuzemské městské vzory - je toho tolik, co bychom se mohli naučit.

Úvod zní mírně pedagogicky - takové je ostatně i mé vzdělání a přístup k životu – pořád se v něčem snažím rozvíjet.

Takový postoj sluší i městům :)

 


Práce a vzdělání

Vystudoval jsem historii a angličtinu, pobyl delší dobu v USA a Británii. Ve volném čase jsem se věnoval programování a grafickému designu. Po vysoké škole jsem tak mohl nastoupit do zaměstnání sám k sobě - začal jsem vyvíjet weby a navrhovat design.

Můj koníček vyrostl do sedmi členného studia wwworks. Krom práce se věnuji i různým občanským aktivitám. S nadšením sportovních fanoušků sleduji politiku a nebojím se do ní i zapojit :)

 

Osobní život

Mimo práci a zmíněné koníčky patří můj čas rodině (mám dvě děti) a Novému kostelu. Bylo období, kdy jsem si nebe představoval jako obrovskou knihovnu se spoustou času si vše přečíst.

Zní to mírně neuvěřitelně, ale i pro zastupitelstvo by mě nejspíš bavilo nastudovávat jednotlivá témata, připravovat se na ně a přicházet s podněty a energií do nových projektů. 

 

Pár videí

Podívejte, jak jsme v mé firmě pojali jedno z nejnudnějších témat, kterým se i město muselo intenzivně zabývat: Video o GDPR

A jak jedno drobnější nové téma otevíráme: Video o Smart city

Můžete nahlédnout pod pokličku mé firmy: Video o wwworks

Zjistit čemu fandím: Video o demonstraci

Čím se bavím: Video o Sopě

 

Více...
Méně