Mgr. Daniel Brýdl, LL.M.
obchodní ředitel tiskárny H.R.G. (45)

"Čím víc jsem toho procestoval po světě, tím raději žiju v Litomyšli. Myslím, že nám tady (téměř) nic nechybí. A to, co chybí nebo nefunguje, bych rád změnil…"

 

V Litomyšli - jsem se 12. 5. 1973 narodil, žiju tady, mám tu všechno, co mám rád: rodinu, zahradu a práci (HRG)

V Praze - jsem vystudoval právnickou fakultu UK

V zahraničí - jsem sbíral zkušenosti v Utrechtu (studium), v Kolíně nad Rýnem (au-pair), v Budapešti (studium), v Dánsku (na eko farmě), v Hamburgu, Paříži, Miláně nebo třeba v Kyjevě (pracovně jako ředitel Story design)

 

"Snažím se, aby mé každodenní jednání mělo smysl. Abych mohl jít spát a říct si, že ten den neutekl jen tak."

 

Co je pro mě v životě důležité: Nejdůležitější je pro mě rodina. Také se snažím, aby mé každodenní jednání mělo smysl, abych mohl jít spát a říct si, že ten den neutekl jen tak, ale něco jsem udělal. Ne vše se vždy podaří, ale za nejhorší považuji něco nezkusit, promarnit příležitost a mít tak důvod něčeho litovat.

Mé motto: Nebát se a nekrást.

Mé oblíbené knihy: Děti z Bullerbinu, Medvídek Pú, Mikulášovy patálie, Tracyho tygr, Farma zvířat, Egypťan Sinuhet, Saturnin, O mé rodině a jiné zvířeně, R.U.R.

Co mě zajímá v lokální politice: Za velmi důležité považuji dívat se na delší dobu dopředu – ne pouze na 4 roky, ale řešit rozvoj města opravdu dlouhodobě.

Více...
Méně