Albert Edlman
grafický designér wwworks s.r.o. (21)

"Chci mluvit za všechny motoristy. Svoji energii bych rád investoval do řešení dopravní situace ve městě"

 

Se smyslem pro detail...

Vystudoval jsem Střední odbornou školu aplikované kybernetiky v Hradci Králové. Dnes mě živí grafický design. Mám rád věci dotažené do konce v úhledné formě.

 

...a srdcem pro vítězství

Od dětství byly mojí vášní motorky. Jako aktivní účastník provozu si stýskám nad nedostatky dopravní situace, které v Litomyšli řeší denně snad každý řidič. Rád bych pomohl prosazovat nová řešení a nápady, aby se nám ve městě parkovalo a jezdilo plynule,  bezpečně a pohodlně.

 

"Mám slabost pro domácí mazlíčky. To ale vidíte sami."

 

Když si ostatní děti po škole hrály, já jsem závodil a to se podepsalo na mé osobnosti. V Litomyšli jsem se narodil a začal utvářet svoji identitu. Studoval jsem na zdejším gymnáziu, v tom jsem ale neviděl další smysl a odešel jsem na Střední školu a vyšší odbornou školu aplikované kybernetiky v Hradci Králové.

 

Tak jako při své práci designera, tak ve svém každodenním životě mám rád věci dotažené do konce v úhledné formě. Jasně vidím svůj cíl a jdu si za ním přímou cestou, což mě naučily motokárové závody, kterým jsem se jako dítě věnoval.

 

Volný čas rád trávím s přáteli na motorkách, stavěním mého vysněného auta z LEGA, či procvičováním svých řidičských a jezdeckých schopností na okruhu. Odpočinu si pak při drbání kočiček.

 

Svoji energii bych chtěl investovat do řešení dopravní situace ve městě. Jako aktivnímu účastníkovi provozu jsou mi známy její nedostatky, které bych rád odstranil, aby cesta po Litomyšli byla příjemnější. Jsem otevřen i novým nápadům a progresivním řešením, které bych rád pomohl prosazovat. Chci mluvit za všechny motoristy.

Více...
Méně