Mgr. Miroslav Hájek
obchodní zástupce HRG (43)

"Záleží mi na tom, aby zde věci dobře fungovaly, město bylo krásným místem k životu a všichni zde našli, co je pro spokojenost důležité. Rád se podílím na tom, že dělat pro prospěch věcí veřejných není "o těch nahoře...", ale o nás všech"

 

Potkávám se s lidmi...

...při muzice - hudba je pro mě zážitek. V současné době působím ve dvou kapelách: The Night´s Joy (zpívám) a Pendl (zpívám a hraju na kytaru). Odtud možná pramení moje starost o piána na ulicích, která jsme s Generací89 nechali instalovat v litomyšlských ulicích.

...při sportu- kromě muziky hltám taky kilometry. Asi se dá říct, že jsem vášnivý cyklista. Loni jsem si splnil svůj malý sportovní sen absolvováním Ironmana. 

...při zastupitelstvech- jsem členem městského zastupitelstva. Svoji roli tady chápu stejně jako ve sportu a hudbě. Musí to být fair play a melodie by měla být příjemná.

 

"Vše je o lidech. Lidi tady v Litomyšli mám rád. Ať je potkávám při práci, sportu nebo při muzice, dobře si s nimi rozumím a dokážu najít společnou řeč."

 

Ve škole

Střední školu jsem studoval v Litomyšli na Gymnáziu A. Jiráska, kam jsem přešel ze III.ZŠ. Ta tehdy sídlila ve stejné budově. Myslím, že na ní i na mně těch 12 let zanechalo jisté stopy. Byla to krásná léta. Po gymnáziu jsem studoval na VŠ pedagogické v Hradci Králové učitelství pro I. stupeň základních škol. Praxi jsem v tomto oboru ochutnal jako rekrut civilní vojenské služby opět na III. základní škole, která v tu dobu již sídlila na nové adrese v krásném komplexu školních budov propojených s novou sportovní halou, kde jsem pracoval rok a půl. 

 

V H.R.G.

Na podzim roku 2002 mě vítr zavál do tiskárny H.R.G. v Litomyšli, kde jsem rád dodnes. Za ty roky společně rosteme, stárneme a polygrafie se stala mým oborem, ačkoli jsem o ní během studií neměl ani ponětí.

 

V Litomyšli

Litomyšl je pro mě nejkrásnější místo k žití a jak říká přísloví, „všude dobře, doma nejlíp“. Měl jsem v životě pár příležitostí a nabídek zůstat jinde, ale vždy jsem odmítl. A nikdy jsem nelitoval. S věkem se můj vztah k Litomyšli prohlubuje a už bych se odsud nestěhoval. Vše je o lidech a ty zde mám rád. Ať je potkávám při práci, sportu nebo při muzice, dobře si s nimi rozumím a dokáži najít společnou řeč. Rád jim pomáhám, zpěvem dělám radost a při sportu se zdravě popichujeme. Mám kamarády díky svým aktivitám ve všech věkových kategoriích. Mám to štěstí, že pak od nich dostávám zpět stejnou měrou vše dobré.

Více...
Méně
1 Mgr. Daniel Brýdl, LL.M. 2 Petra Benešová 3 David Edlman 4 Mgr. Olga Radimecká 5 Mgr. Miroslav Hájek 6 Mgr. Eva Novotná 7 Mgr. Jan Pikna 8 Petra Sýkorová 9 Mgr. Jan Vavřín 10 Bc. Iva Hloušková 11 Tomáš Rothschein 12 Jana Brokešová 13 Ing. Lenka Luxová 14 Filip Holub 15 Ing. Štěpánka Zavoralová 16 Mgr. Matyáš Hájek 17 Bc. Soňa Neugebauerová 18 Mgr. Tomáš Fila 19 Mgr. Věra Krejčová PhD 20 Albert Edlman 21 Pavlína Jiříčková 22 Ing. Jakub Tmej 23 Renata Kmošková