Mgr. Matyáš Hájek
majitel webového a grafického studia wwworks (33)

"Komu bylo hodně dáno, od toho se hodně očekává. Litomyšl má spoustu nadání - mohla by vyniknout v mnoha dalších oblastech - nejen v architektuře, kultuře a recyklaci :)"


Dívám se na zahraniční i tuzemské městské vzory - je toho tolik, co bychom se mohli naučit.

Úvod zní mírně pedagogicky - takové je ostatně i mé vzdělání a přístup k životu – pořád se v něčem snažím rozvíjet.

Takový postoj sluší i městům :)

 


Práce a vzdělání

Vystudoval jsem historii a angličtinu, pobyl delší dobu v USA a Británii. Ve volném čase jsem se věnoval programování a grafickému designu. Po vysoké škole jsem tak mohl nastoupit do zaměstnání sám k sobě - začal jsem vyvíjet weby a navrhovat design.

Můj koníček vyrostl do sedmi členného studia wwworks. Krom práce se věnuji i různým občanským aktivitám. S nadšením sportovních fanoušků sleduji politiku a nebojím se do ní i zapojit :)

 

Osobní život

Mimo práci a zmíněné koníčky patří můj čas rodině (mám dvě děti) a Novému kostelu. Bylo období, kdy jsem si nebe představoval jako obrovskou knihovnu se spoustou času si vše přečíst.

Zní to mírně neuvěřitelně, ale i pro zastupitelstvo by mě nejspíš bavilo nastudovávat jednotlivá témata, připravovat se na ně a přicházet s podněty a energií do nových projektů. 

 

Pár videí

Podívejte, jak jsme v mé firmě pojali jedno z nejnudnějších témat, kterým se i město muselo intenzivně zabývat: Video o GDPR

A jak jedno drobnější nové téma otevíráme: Video o Smart city

Můžete nahlédnout pod pokličku mé firmy: Video o wwworks

Zjistit čemu fandím: Video o demonstraci

Čím se bavím: Video o Sopě

 

Více...
Méně
Mgr. Daniel Brýdl, LL.M. Petra Benešová David Edlman Mgr. Olga Radimecká Mgr. Miroslav Hájek Mgr. Eva Novotná Mgr. Jan Pikna Petra Sýkorová Mgr. Jan Vavřín Bc. Iva Hloušková Tomáš Rothschein Jana Brokešová Ing. Lenka Luxová Filip Holub Ing. Štěpánka Zavoralová Mgr. Matyáš Hájek Bc. Soňa Neugebauerová Mgr. Tomáš Fila Mgr. Věra Krejčová PhD Albert Edlman Pavlína Jiříčková (zveřejnění 21.08.) Ing. Jakub Tmej (zveřejnění 26.08.) Renata Kmošková (zveřejnění 31.08.)