Ing. Lenka Luxová
ekonomka na Statku Vlkov (38)

"Jsem ráda za rozmanitost, kterou mi přináší život na statku, stejně jako život v Litomyšli"

 

Z Moravy do Vlkova...

Pocházím z Brna. Studovala jsem na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě. Přivdala jsem se na statek. Pracuji jako ekonomka, účetní, někdy jako svačinářka, pomocná zootechnička, zkrátka co je třeba.

 

...a do Generace89

Rozkoukávám se. Ale protože si myslím, že v životě platí: Jaký si to uděláš, takový to máš.... tak se chci aktivně podílet na fungování města a jít do toho společně s lidmi, pro které je důležité vlastní přesvědčení.

  

"Těší mě, když nemusím do supermarketu a vše nakoupím na náměstí od známých tváří. To, že v Litomyšli ještě tuto možnost máme, beru jako velkou výhodu. Je třeba si ji hýčkat."

 

 

Jsem šťastná když...

...mám kolem sebe všechny své blízké v co největším počtu:)

...se mi podaří někomu vykouzlit úsměv na tváři

...se mohu podívat na svět z výšky hor

...nemusím chvíli nic plánovat a nechám se jen tak překvapovat

...vařím, jím a koštuju (nejen jídlo:))

 

Více...
Méně
Mgr. Daniel Brýdl, LL.M. Petra Benešová David Edlman Mgr. Olga Radimecká Mgr. Miroslav Hájek Mgr. Eva Novotná Mgr. Jan Pikna Petra Sýkorová Mgr. Jan Vavřín Bc. Iva Hloušková Tomáš Rothschein Jana Brokešová Ing. Lenka Luxová Filip Holub Ing. Štěpánka Zavoralová (zveřejnění 22.07.) Mgr. Matyáš Hájek (zveřejnění 27.07.) Mgr. Blažena Kovářová Jirušková (zveřejnění 01.08.) Mgr. Tomáš Fila (zveřejnění 06.08.) Mgr. Věra Krejčová PhD (zveřejnění 11.08.) Albert Edlman (zveřejnění 16.08.) Pavlína Jiříčková (zveřejnění 21.08.) Ing. Jakub Tmej (zveřejnění 26.08.) Renata Kmošková (zveřejnění 31.08.)