Ing. Lenka Luxová
ekonomka na Statku Vlkov (38)

"Jsem ráda za rozmanitost, kterou mi přináší život na statku, stejně jako život v Litomyšli"

 

Z Moravy do Vlkova...

Pocházím z Brna. Studovala jsem na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě. Přivdala jsem se na statek. Pracuji jako ekonomka, účetní, někdy jako svačinářka, pomocná zootechnička, zkrátka co je třeba.

 

...a do Generace89

Rozkoukávám se. Ale protože si myslím, že v životě platí: Jaký si to uděláš, takový to máš.... tak se chci aktivně podílet na fungování města a jít do toho společně s lidmi, pro které je důležité vlastní přesvědčení.

  

"Těší mě, když nemusím do supermarketu a vše nakoupím na náměstí od známých tváří. To, že v Litomyšli ještě tuto možnost máme, beru jako velkou výhodu. Je třeba si ji hýčkat."

 

 

Jsem šťastná když...

...mám kolem sebe všechny své blízké v co největším počtu:)

...se mi podaří někomu vykouzlit úsměv na tváři

...se mohu podívat na svět z výšky hor

...nemusím chvíli nic plánovat a nechám se jen tak překvapovat

...vařím, jím a koštuju (nejen jídlo:))

 

Více...
Méně
1 Mgr. Daniel Brýdl, LL.M. 2 Petra Benešová 3 David Edlman 4 Mgr. Olga Radimecká 5 Mgr. Miroslav Hájek 6 Mgr. Eva Novotná 7 Mgr. Jan Pikna 8 Petra Sýkorová 9 Mgr. Jan Vavřín 10 Bc. Iva Hloušková 11 Tomáš Rothschein 12 Jana Brokešová 13 Ing. Lenka Luxová 14 Filip Holub 15 Ing. Štěpánka Zavoralová 16 Mgr. Matyáš Hájek 17 Bc. Soňa Neugebauerová 18 Mgr. Tomáš Fila 19 Mgr. Věra Krejčová PhD 20 Albert Edlman 21 Pavlína Jiříčková 22 Ing. Jakub Tmej 23 Renata Kmošková