Petra BenešováPetra Benešová

Povolání:

Koordinátorka Rodinného centra Litomyšl

Vzdělání:

Sama o sobě:

Do Litomyšle jsem se přivdala před mnoha lety z nedaléké vesnice, s manželem máme 3 skvělé dcery. Volný čas trávím nejčastěji s rodinou, jezdím na koni, rekreačně sportuji, ráda pracuji na zahradě a spousty dalších drobných aktivit. Řídím se selským rozumem a rozhoduji se tak, abych v budoucnu svých rozhodnutí a činů nelitovala. Jsem přesvědčena, že vše má řešení.

Litomyšl a já:

Litomyšl je krásné město se spoustou aktivit a příležitostí, jde jenom o to podívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Žijeme nyní a zde a proto je důležité si všímat věcí kolem sebe, zapojit se do života ve městě a svojí energií přispět k zlepšení každodenních "maličkostí".
 
Pracuji pro vás jako zastupitelka a jako předsedkyně Komise pro rodinu, mládež a komunitní plánování.

V případě zájmu o tuto oblast, či cokoli jiného, mě prosím kontaktujte na mé e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 Komise pro rodinu a komunitní plánování vznikla z podnětu Generace 89, možná i proto, že je to komise nová potřebuje hodně počáteční energie, bohužel někteří členové jí věnuji málo času i energie. V loňském roce jsme se nejvíce věnovali dětským hřištím, řešili jsme Plán údržby dětských hřišť, potřebnost hřišť v lokalitách, odstranění herních prvků atd. Jednání se zúčastnili zástupci občanů, kteří chtějí v městských částech, kde bydlí umístit herní dětské sestavy a informovali nás o potřebách lidí, návrzích na sestavy pro děti a aktivitách, které podnikají. Nadšená jsem byla z prezentací projektů „Litomyšl–město přátelské rodinám s dětmi“ a „Vodní Valy na vlnách času“ Zámecké ZŠ.

Share

Celý článek...

Kalendář akcí:

Žádné události

Naše aktivity:

GENERACE 89, o.s. | Smetanovo nám. 132, Litomyšl 570 01 | Kontakt: info@generace89.cz

Copyright © 2017