Mgr. Miroslav HájekMiroslav Hájek

Věk:

37

Povolání:

Obchodní ředitel HRG tiskárna

Vzdělání:

VŠP Hradec Králové,
učitelství pro 1.stupeň ZŠ

Sám o sobě:

Jsem šťastně ženatý a užívám si roční dcery Helenky. Přes časově náročné zaměstnání se ve volném čase věnuji hudbě, cyklistice a relaxaci s rodinou.

Litomyšl a já:

Považuji se za litomyšlského patriota a každý návrat Domů do Litomyšle mě tak řádně dojímá. Litomyšl má z každé světové strany tvář, která přitahuje .Má kouzlo a dar, ohromného ducha, který pojí všechny lidi, kteří se zde jen na okamžik zastavili. Možná ideistické, ale žít zde a pracovat má smysl.
 
Pracuji pro vás jako zastupitel, a jako člen Komise pro sport a tělovýchovu.

V případě zájmu o tuto oblast, či cokoli jiného, mě prosím kontaktujte na mé e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Co se týká sportovní komise, v níž zasedám, pokládám ji za smysluplnou. Vše co se zde řeší (různé stížnosti občanů, dětská a sportovní hřiště, žádosti o dotace, příspěvky na jednotlivé sportovní akce, přerozdělování peněz z rozpočtu na jednotlivá sportovní zařízení, kluby, kontrolní činnost oddílů …atd. ) je však ve výstupu jen doporučením radě a pak je tedy jen na radních, jak s tímto naloží. Od toho se tedy veškerý efekt odvíjí. Pan Stříteský, který tuto komisi vede, je zde mužem na svém místě. Obecně se sportem v Litomyšli má bohaté zkušenosti.

Share

Celý článek...

Kalendář akcí:

Žádné události

Naše aktivity:

GENERACE 89, o.s. | Smetanovo nám. 132, Litomyšl 570 01 | Kontakt: info@generace89.cz

Copyright © 2017