Mgr. Daniel Brýdl LL.M.Daniel Brýdl

Narozen:

1973

Povolání:

obchodní ředitel v tiskárně

Vzdělání:

Karlova univerzita Praha - právnická fakulta, poté Středoevropská univerzita v Budapešti – obchodní právo

Sám o sobě:

Narodil jsem se v Litomyšli, kam jsem se velmi rád vrátil po studiu v Praze a několika pobytech v zahraničí. Mé tři děti – Justýna, Jonáš a Adam - jsou středobodem mého volného času, který se s nimi snažím maximálně trávit. Kromě toho mám rád sport – především basket, který také trénuji (minižactvo a přípravka). Velmi rád se také věnuji práci na zahradě. Jsem „homo politicus“ - od mládí sleduji politiku nejen v ČR, ale i v zahraničí, i když komunální úroveň je mi bezesporu nejbližší – jsem zastupitel města Litomyšle a předseda Komise pro plánování a dlouhodobý rozvoj.
 
Mé motto: „Nebát se a nekrást“
 

Litomyšl a já:

V Litomyšli žijeme celá rodina velmi rádi. Líbí se nám zde, ale to neznamená, že jsme úplně se vším spokojeni. Proto jsem inicioval větší zapojení mladých lidí do komunálního dění formou "generační" kandidátky Generace 89. K mému příjemnému překvapení se to setkalo s velkým ohlasem - je vidět, že 20 let od "revoluce" i naše generace dospěla do stádia, kdy má pocit větší zodpovědnosti za svět kolem sebe a za budoucnost místa, kde žijeme. Rád bych se v Litomyšli věnoval dlouhodobému rozvoji - je potřeba připravovat projekty a myšlenky nejenom v rámci 4letého období zastupitelstva, ale mnohem dále - na 10, 20 i více let. Jsem velmi rád, že se „sdružení nezávislých kandidátků“ zcela plynule přeměnilo na spolek a můžeme se tak aktivně dále podílet na lepším životě ve městě formou pořádání, spolupořádání či iniciace různých projektů

„Tak co jsi dneska dostal ve škole?“ asi jedna z nejběžnějších otázek rodiče, když se po návratu z práce uvidí se svým potomkem. Ptám se tak i já, i když vím, že bych neměl. Není totiž vůbec jisté, že známka odpovídá realitě – tedy že moje dítě něco umí či neumí nebo zná či nezná.

Share

Celý článek...

„Zakusil jsem, že demokracie bolí…“, říká zakládající člen Generace 89, otec tří dětí, manžel, obchodní ředitel, basketbalový trenér, člen Komise pro dlouhodobý rozvoj Daniel Brýdl. Toho, jaký je, co je pro něj důležité a jak jej ovlivnil jeho otec – emeritní starosta Litomyšle, jsme se dotkli v následujícím rozhovoru.

Share

Celý článek...

Kalendář akcí:

Žádné události

Naše aktivity:

GENERACE 89, o.s. | Smetanovo nám. 132, Litomyšl 570 01 | Kontakt: info@generace89.cz

Copyright © 2017