Ing. Štěpánka ZavoralováŠtěpánka Zavoralová

Věk:

33

Povolání:

Jednatelka obchodní firmy

Vzdělání:

Vysoká škola ekonomická
v Praze

Sama o sobě:

Jsem rodačkou z Litomyšle, kde momentálně žiji. V současné době podnikám v oblasti zahraničního obchodu, kde mimo jiné využiji i znalost pěti světových jazyků, jejichž studium je zároveň mojí zálibou. Dále ráda sportuji, jezdím na koni, na kole, lyžuji, hraji squash a zajímám se o historii.

Litomyšl a já:

V Litomyšli jsem strávila velkou část svého života. Toto malebné historické město mi přirostlo k srdci, a proto jsem se rozhodla aktivně zapojit do dění v něm. Práci ve skupině Generace 89 vidím jako velkou příležitost spolupodílet se na rozvoji města a zkvalitňování běžného života ve svém okolí. Budu bojovat za zájmy Litomyšle a jejích občanů.
 
Pracuji pro vás jako členka Kontrolního výboru zastupitelstva.

V případě zájmu o tuto oblast, či cokoli jiného, mě prosím kontaktujte na mé e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Za dva roky mého působení v Kontrolním výboru jsme prověřili mnoho různých smluv a záležitostí. Ve většině případů bez zjištění větších nedostatků, nicméně často s podněty pro zlepšení. Za tuto dobu jsme samozřejmě přišli i na několik systémově špatných věcí. Kontrolní výbor nemá žádné pravomoci týkající se nápravných opatření, je pouze poradním orgánem Zastupitelstva. Takže vždy záleží na zastupitelích, jak s našimi doporučeními naloží.

Share

Celý článek...

Kalendář akcí:

Žádné události

Naše aktivity:

GENERACE 89, o.s. | Smetanovo nám. 132, Litomyšl 570 01 | Kontakt: info@generace89.cz

Copyright © 2017